אודות

א.ב. התחדשות עירונית

א.ב. התחדשות עירונית הינה חברה יזמית בבעלות ובהנהלת משפחת דיין העוסקת מזה 30 שנה בהקמת פרויקטים אורבניים מגוונים, פינוי בינוי והתחדשות עירונית. בבעלות קבוצת דיין פעילות רחבת היקף בישראל ובאירופה.

 

בחברה פועלים אנשי מקצוע מהמובילים בישראל, בעלי ניסיון מוכח בתכנון יזום וביצוע של פרויקטים גדולים, המשלבים שכונות מגורים, מבני ציבור, מסחר ומשרדים. בנוסף, משפחת דיין פועלת רבות למען הקהילה מתוך אמונה ושילוב ערכים ועסקים.


חברתנו מעניקה ליווי מלא לדיירים החל משלב התכנון דרך שלבי הייצוג המשפטי, המיסוי, התכנון המפורט, הניהול והביצוע, עד לכניסת הדיירים לביתם ואף לאחריה בתחזוקת הבניינים.

העיקרון המוביל של החברה, מלבד מצוינות בביצוע, הינו שיתוף פעולה ושקיפות מול הדיירים, וזאת כדי לקדם את הפרויקטים באופן שיבטיח השבחה משמעותית של דירתכם.

איציק דיין- יזם ובעלים

"אנו רואים בפרויקטים של  התחדשות עירונית פרויקטים לאומים. משימתנו לספק לבעלי הדירות את המיטב בעסקת פינוי בינוי עליה הם חתומים. כמו בעסקנו בעולם אנו דואגים לעבוד בשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה מלא יחד עם הדיירים.

 

הצורך לשתף את הדייר לאורך כל  הדרך, ההתייחסות  לחששות הדיירים, ומתן מענה ע"י אנשי המקצוע והצוות המקצועי, זו בעיני הנוסחה המנצחת לכל פרויקט התחדשות עירונית. המייחד את חברתנו הוא הדגש על הפן החברתי, וזאת מתוך אמונה ורצון לעזור לדיירים ולקדם את הפרויקט."

יפה דיין- מנכ"ל

בעלת תואר במשפטים, מובילה ומנהלת יזום פרויקטים של התחדשות עירונית ואחראית על תהליך הפרויקט מהשלב ההתחלתי ועד לשלב הגמר.  

 

מקיימת קשר שוטף עם יועצי החברה, משרדי עורכי הדין והרשויות וקשר ישיר עם מאות דיירי השכונה.

יהודה דיין- מנהל תפעול ולוגיסטיקה

אחראי על הפעילות התפעולית הכוללת, בין היתר, את מערך השירות והתקשורת. כמו כן אחראי יהודה על נושא ההסכמים וההתקשרויות של החברה עם פרטנרים וספקים.

טל בננסון ויובל טילינגר- משרד עו"ד

המשרד מלווה את כל העניינים המנהלתיים הקשורים לפרויקטים של פינוי בינוי והתחדשות עירונית.


אחד הפרויקטים האחרונים שמשרד בננסון ליווה, משלב החתימות ועד לאחרונה לשלב מסירת המפתחות לדיירים, הינו הפרויקט בנווה שרת בת"א אשר בו הדיירים קיבלו תוספת של למעלה מ- 40 מ"ר לדירה.

יצחק (צחי) גלזנר- עו"ד

עו"ד גלזנר עוסק בעיקר בכל הקשור במקרקעין בכלל ובתכנון ובניה בפרט: לרבות
ליווי תכניות בנין עיר, ייצוג במוסדות תכנון (ועדות מקומיות, וועדות ערר,
וועדות מחוזיות, מוסדות תכנון ארציים), תביעות פיצויים לפי חוק התכנון והבניה
,היטל השבחה, ייצוג בבתי משפט בהליכים הקשורים לנושאים הללו. בין לקוחותיו של
עו"ד גלזנר: רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ וחברות מקבוצת שיכון ובינוי.

נחמה בוגין- משרד שמאי

מומחית מטעם בתי משפט, בוררת ומגשרת, חברה בלשכת שמאי המקרקעין בישראל, חברה באקדמיה למחקר ויישום שמאות מקרקעין בישראל, חברה נספחת בארגון האמריקאי Appraisal Institute, לשעבר, חברה בוועדת ערר לעניין מס רכוש וקרן פיצויים.

בוחנת ורכזת בחינות ההסמכה מטעם מועצת שמאי המקרקעין בישראל, בעבר חברה בוועד המרכזי של לשכת שמאי המקרקעין בישראל, חברה בוועדות שונות: השתלמויות, לקשרי חוץ, חקיקה, סיוע לשמאים צעירים.

מרצה מבוקשת במגוון רחב של מוסדות אקדמיים, גופי ממשל וציבור, השתלמויות מקצועיות, מרכזי נדל"ן ובנייה ואיגודים מקצועיים, לרבות אוניברסיטת תל אביב והטכניון, מרכז השלטון המקומי, איגוד המהנדסים והאדריכלים לשכת עורכי הדין ועוד.

 

שותפה בכתיבת הספר "ניהול נדל"ן", עורכת מדור "שמאות מקרקעין ויזמות" בדו – ירחון "מקרקעין", מפרסמת מאמרים בכתבי עת שונים בתחום המקרקעין,  משמשת כפרשנית בנושא נדל"ן בטלוויזיה , ברדיו ובעיתונות.

אוהד דנוס- משרד שמאי

מבכירי השמאים בארץ. אוהד דנוס כיהן במשך שש שנים כיו"ר לשכת שמאי המקרקעין.

 

במסגרת התפקיד קידם את ההכרה וההבנה בצורך בהתחדשות עירונית ואת תקן 21, שמשמש כאבן הבוחן הכלכלית העיקרית והיחידה בתחום התחדשות העירונית.

צוות המשרד

לאורה הרמן - מנהלת המשרד

מרכזת את התחום האדמיניסטרטיבי של החברה. מתאמת ומקיימת קשר שוטף עם הדיירים ויועצי החברה, תוך מקצועיות רבה ומתן מענה מקצועי והולם.

אביבה אמסלם, ענת פרץ, שי אוחיון

צוות החברה מנהלים קשר ישיר ושוטף עם דיירי השכונה, דואגים למתן הסבר מפורט על החוזה, הערבויות והתמורות  לדיירים, כל זאת תוך מקצועיות ומתן מענה הולם. צוות עובדי החברה פועל במטרה לקידום מהיר של הפרויקט לטובת הדיירים ועומד לרשותם בכל עת.

צור קשר

רח' הנשיא 10 גבעת שמואל

info@abhi.co.il טל.  03-9777177 |  מייל

ההודעה נשלחה

logo.png