חדשות ומדיה

שכונת גיורא

14/8/2019

 

קרב גרסאות על עתיד תוכנית הפינוי גינוי הגדולה בגבעת שמואל. היזם, חברת א.ב התחדשות עירונית טוענת כי עיריית גבעת שמואל מטעה את הציבור בפרסומיה והם ממשיכים לקדם את התוכנית שלהם בוועדה המחוזית.

כתבה שקרית שהתפרסמה בכלכליסט

givatshmuel.png

13/5/2019

 

היום התפרסמה כתבה שקרית בכלכליסט שמטרתה לפגוע ב-א.ב. התחדשות עירונית. האזינו להקלטת השיחה בין איש יחסי הציבור שלנו לבין כתב כלכליסט. הכתב אומר שאנחנו הגשנו תכנית 2,500 -פייק ניוז!!! התכנית הוגשה למחוזית עם 1,497 דירות. הכתב פרסם שלכנען יש 100 חתימות. פייק ניוז!!! בפועל יש להם כ- 20 חתימות לפי המידע שלנו בשטח (כנען לא מוכנים לספק מסמך רשמי בנידון!!) 

קישור להקלטת השיחה עם הכתב אמיתי גזית של כלכליסט 

תושבים בגבעת שמואל תובעים את העירייה על רקע תוכנית פינוי-בינוי שנויה במחלוקת

givatshmuel.png

4/4/2019

 

בתביעה, שהוגשה ע"י עשרות מתושבי שכונת גיורא וחברה יזמית המייצגת אותם, נטען כי העירייה מנסה לקדם את התוכנית באמצעות הותמ"ל, וכי צעד זה "אינו חוקי" • עיריית גבעת שמואל: "העירייה היא היחידה שרק טובת תושבי השכונה והעיר כולה לנגד עיניה."

כתבה בערוץ 13 על משפחת דיין, הבעלים של א.ב. התחדשות עירונית

משפחת דיין.png

2/4/2019
 

משפחת המיליארדרים משכונת התקווה בת"א, שהשקיעה מאות מיליוני שקלים בקניית מלונות אפריקה ישראל - נחשפת בריאיון ראשון | כתבתה של נגה ניר-נאמן מתוך "ברקוד"

אחרי 20 שנה: תוכנית הפינוי בינוי של שכונת גיורא בגבעת שמואל יוצאת מהקפאה

givatshmuel.png

13/1/2019
 

הקבלן דודי אפל היה אמור לבצע בשכונת גיורא המיושנת פרויקט פינוי-בינוי נרחב. הסתבכותו הפלילית גלגלה כדור שלג משפטי שהעיב על מימוש הפרויקט. בשבוע שעבר הוסר סופית צו מניעה שעצר שיווק קרקעות בעלות זיקה לפרויקט. ועד השכונה: "החלטה שחיכינו לה שנים ארוכות."

להביא את רמת אביב ג' לגבעת שמואל 

250contr.jpg

1/2/2018
 

השבוע חתמה הדיירת ה- 250 בחברת א.ב התחדשות עירונית בגבעת שמואל המקדמת במרץ רב, תוכנית פינוי בינוי בשכונת גיורא בגבעת שמואל. יפה דיין, מבעלי חברת הנדל"ן - "יש לנו יכולת כלכלית להוציא את הפרויקט מהכוח לפועל.

30 שנה ממתינה לפינוי בינוי

מלכה.jpg

2/1/2018

 

34 שנים גרה מלכה כלפא בשכונת גירוא בגבעת שמואל, היא בין התושבים הבולטים שתומכים ביזם א. ב התחדשות עירונית לקדם את פינוי המתחם. "אני כל יום מגיעה למשרד שלהם, לשמוע אם יש חדש", היא מספרת.

גבעת שמואל: שמוליק השמשוני אדריכל שכונת גיורא

שמוליק חדשות.jpg

21/12/2017

 

אני בעל הניסיון הרב ביותר, בנושא התחדשות עירונית", כך מצהיר האדריכל שמוליק השמשוני, יועץ ומנהל אדריכלים תכנוני בחברת א.ב התחדשות עירונית, בפרויקט שכונת גיורא, בגבעת שמואל.

גבעת שמואל – כנס ענק לדיירי שכונת גיורא

דיין כנס.jpg

7/12/2017

 

חברת א.ב התחדשות עירונית, ערכה כנס דיירים גדול אליו הוזמנו תושבי השכונה, למעלה מ- 230 דיירים כבר חתמו לחברה ובכנס הוצגו תוכנית האדריכל והגשת התוכניות למרכז הארצי לבקרת תוכניות.

logo.png